Entry

Podzimní zpráva

ファイル 256-1.jpgファイル 256-2.jpgPředstavení Mysterious Lake se bude hrát v obnovené premiéře pro Japan Society v New Yorku. Dne 30.října 2016 se koná Obake Family Day. Obake znamená japonsky příšera. Podívejte se prosím na povedený Trailer s mými loutkami a samozřejmě i příšerami.(>web)

Další dobrou zprávou je, že YODAKA bude mít konečně po letech premiéru v Japonsku. Bude se hrát 17. a 18. prosince od 14. hodin v rámci festival Kaikyo v muzeu Moji-Kaimon Kaikyo v městě Kitakjúšú na Kjúšú. (>web)

Představení YODAKA vzniklo v Praze jako první spolupráce herečky Naoko Taniguchi a režisérky Zoji Mikotové. Hráli jsme v Praze, Liberci, Ostravě, Bratislavě, Žiaru nad Hronom a v Košicích.

Deník Anne Frankové se bude opět hrát ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti.(>web) V brněnském muzeu loutek divadla Radost můžete vidět 28. a 30 října opět O Malence.(>web) Jste-li z Prahy nebo středočeského kraje, můžete se jet podívat na Zlatovlásku v kladenském divadle Lampion. Kontrolujte program na webových stránkách. (>web)